PONOWNIE U NASZYCH OLSZTYŃSKICH BEZDOMNYCH

Ponownie odwiedziliśmy naszych olsztyńskich podopiecznych bezdomnych Anię, Anetę, Dawida, Artura i Tomka, ściągnęliśmy z ulicy kolejnego bezdomnego Łukasza, który został ciepło przyjęty przez naszych fantastycznych podopiecznych. Łukasz jest bezdomnym zaledwie od miesiąca, chcemy mu pomóc jak najszybciej wrócić do normalności. Przekazaliśmy im pakiet żywności i wody, chcemy podziękować naszym Darczyńcom Małgorzacie Hyjek oraz Dariuszowi Rosińskiemu. Prosimy także o dalszą POMOC❗️
Nasi podopieczni szukają pracy i są gotowi podjąć zajęcie, włączyliśmy Łukasza i Dawida do naszego Programu Wyjścia z Bezdomności.
👉ŁUKASZ, 33 lata, bezdomny ponad 1 msc- 15 letnie doświadczenie zawodowe w sektorze budowlanym, zajmował się wykańczaniem wnętrz. Posiada Prawo Jazdy Kat B.
👉DAWID, 30 LAT, bezdomny 10 lat, doświadczenie w branży budowlanej, pracownik i kierowca budowlany. Posiada Prawo Jazdy Kat B, C, D, posiada uprawnienia Kierowania Ruchem WORD CB, posiada także uprawnienia na Wózki Widłowe WRC 31131.
WSPOMÓŻ NAS❗️wesprzyj nasze działania❗️
Jeżeli podobają się Wam nasze działania wspomóż nas finansowo, przyjmujemy wpłaty na konto Fundacji Pomoc Patrioty: Bank WMBS 24 9364 0000 2010 0034 0018 0001 z dopiskiem w tytule przelewu: Darowizna na cele statutowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *