ZMARŁ P. TOMASZ NASZ PODOPIECZNY
luty 23, 2021
Pragniemy Was poinformować, że zmarł nasz Podopieczny, olsztyński bezdomny p. Tomasz. To wspaniały, ciepły i dobry człowiek, chociaż się pogubił, zawsze tliła się nadzieja, która teraz nagle zgasła. Tomaszu, żegnaj Przyjacielu❗Wieczne odpoczywanie, racz duszy dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci …