WIZYTA U NASZYCH PODOPIECZNYCH OLSZTYŃSKICH BEZDOMNYCH
lipiec 10, 2019
Wczoraj odwiedziliśmy naszych podopiecznych, olsztyńskich bezdomnych Sandrę, Dawida, Tomasza i Krzysztofa, przekazaliśmy im pakiet żywności. Wciąż liczą na Wasze wsparcie☝️ ➡️ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM, zgłoś się na priv❗️ ➡️WSPOMÓŻ NAS❗️Wesprzyj nasze działania❗️Jeżeli podoba się Tobie nasza praca wspomóż nas finansowo, przyjmujemy wpłaty na konto …