KOLEJNE WNIOSKI O ŚWIADCZENIA SOCJALNE DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH
lipiec 8, 2019
Jednym z punktów Programu Wyjścia z Bezdomności jest generowanie świadczeń socjalnych dla naszych ubogich podopiecznych. Wysłaliśmy kolejne oficjalne pisma do władz olsztyńskiego ośrodka pomocy społecznej z wnioskami o przyznanie świadczeń okresowych bądź celowych dla dwóch olsztyńskich Bezdomnych kobiet, naszych podopiecznych, jesteśmy ich …