ODPOWIEDŹ OD KOMENDANTA STRAŻY MIEJSKIEJ W OLSZTYNIE
czerwiec 17, 2019
Otrzymaliśmy wiadomość od Komendanta olsztyńskiej Straży Miejskiej, dziękujemy za gotowość współpracy❗️ Jesteśmy zmuszeni zatuszować miejsca pobytu olsztyńskich bezdomnych przynajmniej częściowo. Przed nami jeszcze dużo pracy. ➡️ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM, zgłoś się na priv❗️ ➡️WSPOMÓŻ NAS❗️Wesprzyj nasze działania❗️Jeżeli podoba się Tobie nasza praca wspomóż nas …