W SZPITALU U ARTURA OLSZTYŃSKIEGO BEZDOMNEGO
czerwiec 7, 2019
Odwiedziliśmy naszego podopiecznego Artura olsztyńskiego bezdomnego. Przekazaliśmy mały pakiet słodyczy, ostrzygliśmy i ogoliliśmy brodę poprosił nas o to. Artur opuścił już placówkę medyczną niestety musiał wrócić na ulicę, szukamy rozwiązania dla niego, pomóżcie nam w tym. Złożyliśmy także kolejny wniosek do MOPSu …