U NASZYCH PODOPIECZNYCH OLSZTYŃSKICH BEZDOMNYCH ARKADIUSZA I MAŁGORZATY
czerwiec 17, 2019
Odwiedziliśmy wczoraj naszych bezdomnych podopiecznych Małgorzatę i Andrzeja, przekazaliśmy im ubrania, baterie oraz wodę butelkowaną i telefon potrzebny im był do komunikacji mianowicie z nami, dziękujemy naszemu Darczyńcy Klubowi Motocyklowemu Kłobuki Warmia❗️ ➡️ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM, zgłoś się na priv ➡️WSPOMÓŻ NAS❗️Wesprzyj nasze działania❗️Jeżeli …