MOBILNA JEDNOSTKA WSPARCIA ODWIEDZIŁA P. BEATĘ

Polak Polakowi Bratem❗W ramach Mobilnej Jednostki Wsparcia nasz Wolontariusz Kol. Mariusz dostarczył wsparcie pod adres zamieszkania naszej Podopiecznej p. Beaty, utrzymującej się z renty socjalnej 519 zł, posiada orzeczenie o niepełnosprawności, choruje na zwyrodnienie stawu biodrowego, problemy z kręgosłupem-skoliozę oraz ma nadciśnienie. Porusza się o kulach. Ma także problemy z mową przez astmę, ma problemy z krtanią. Ma 2 dzieci, które nie pomagają. Wydatki to czynsz 200 zł na tyle ją stać by zapłacić, czynsz ogólnie wynosi 680 zł, 70 zł gaz, 400 zł energia, 410 zł leki. MOPS do leków dopłaca 150 zł. Pani ma za sobą 25 letni staż pracy jako pracownik produkcyjny na stanowisku drobiarz. Niestety wynikiem wypadku, maszyna wciągnęła rękę i musiała przerwać pracę. Jest wdową od 7 lat, gdy żył mąż jeszcze żyło się znośnie. Pani potrzebuje lodówki, ma uszkodzoną i przez nią płaci takie rachunki za prąd. Otrzymała żywność i inne potrzebne akcesoria.
Dziękujemy za Wparcie anonimowym Darczyńcom oraz BO-DO Varnija Praca w Michelin OCTIM – od 1965 Arrachion Olsztyn Bank Żywności w Olsztynie Kaiser Sports Linmot PL Reklama Olsztyn – PR Biznes
WSPOMÓŻ NAS❗Jeżeli doceniasz naszą służbę, pracę i działalność wspomóż nas finansowo: Fundacja Pomoc Patrioty: Bank WMBS 24 9364 0000 2010 0034 0018 0001 z dopiskiem w tytule przelewu: Darowizna na cele statutowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *