WSPIERAMY NASZYCH PODOPIECZNYCH W WIELU OBSZARACH

Polak Polakowi Bratem❗W Punkcie Przyjęć Potrzebujących nasi Wolontariusze kol. Marcin i kol. Mariusz przyjęli naszych Podopiecznych p. Kacpra i p. Monikę oraz ich 1,5 roczną córkę. Pan Kacper stracił pracę na początku listopada, do tej pory wynajmował mieszkanie ale ze względu na utratę pracy i brak płatności za stancję, zostali z niej usunięci i pozbawieni majątku prywatnego, który pozostał w tamtym mieszkaniu. W tej chwili mieszkają u matki. Drugie dziecko ma narodzić się w styczniu 2023 roku. Jeśli ktoś chciał by wesprzeć tych Państwa to potrzebują: Ubrań dla chłopca roz. 57-65, smoczki, butelki, wózek z gondolą, pieluchy tetrowe, czapkę zimową dla dziecka nowonarodzonego, mleko nr 1, środki czystości i higieny osobistej dla niemowlęcia, ciepłe kocyki dla dziecka, klapki dla mamy rozm. 37 oraz szlafrok na wys.165 cm, koszule do karmienia oraz podkłady poporodowe. To wszystko mieli jako przygotowaną wyprawkę, ale przez zamknięcie drzwi wynajmowanej stancji stracili póki co wszystko. Otrzymali żywność oraz inne akcesoria.
Dziękujemy za Wparcie anonimowym Donatorom oraz BO-DO, Varnija OCTIM – od 1965 Arrachion Olsztyn Bank Żywności w Olsztynie Kaiser Sports Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców Szkwał Szkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie Szkoła Podstawowa nr 2 im. rtm. Witolda Pileckiego w Olsztynku.
WSPOMÓŻ NAS❗Jeżeli doceniasz naszą służbę, pracę i działalność wspomóż nas finansowo: Fundacja Pomoc Patrioty: Bank WMBS 24 9364 0000 2010 0034 0018 0001 z dopiskiem w tytule przelewu: Darowizna na cele statutowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *