ZBIERAMY NA PROTEZĘ UDOWĄ DLA PANA ZBIGNIEWA

Odezwał się do nas przyjaciel Fundacji w sprawie swojego taty, poprosił nas o pomoc w zbiórce pieniędzy na protezę udową. Podjęliśmy decyzję że rozpoczniemy zbiórkę na rzecz Pana Zbigniewa lat 63. Pan Zbigniew w sierpniu 2018 roku nagle stwierdził, że z chwili na chwilę, nie czuje lewej nogi i że jest zimna, podczas badań w szpitalu okazało się że jest to zator. Od tego czasu Pan Zbigniew przebył kilka zabiegów i operacji mających na celu usuniecie zakrzepów. Jednak nie przyniosły one efektów, ponieważ zatory powstawały na nowo. Po wykorzystaniu wszystkich dostępnych możliwości lekarze podjęli decyzje o konieczności amputacji nogi powyżej kolana. Istnieje jeszcze obawa ze zakrzepica może zaatakować drugą nogę. Cukrzyca na którą choruje Pan Zbigniew i nadciśnienie nie sprzyjała ratowaniu nogi, którą amputowano w kwietniu 2019 roku. Pan Zbigniew po rehabilitacji i zakupie protezy chce wrócić do normalnego życia mianowicie do pracy zawodowej. Pomóżmy Panu Zbigniewowi w zakupie protezy udowej. Informacja powyższa to zwiastun naszych kolejnych działań. Wspomóż nas❗️
W tym celu rozpoczynamy specjalną zbiórkę dla Pana Zbigniewa. Niedługo będziemy mieli wycenę protezy stałej, poinformujemy o kosztach. Jednak już dzisiaj możecie dokonywać wpłat, numer konta ten sam co poniżej, koniecznie z dopiskiem: DAROWIZNA NA PROTEZĘ DLA PANA ZBIGNIEWA.
➡️ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM, zgłoś się na priv❗️
➡️ZAPROŚ ZNAJOMYCH do polubienia naszej strony❗️
➡️UDOSTĘPNIJ POST❗️
➡️WSPOMÓŻ NAS❗️Wesprzyj nasze działania❗️Jeżeli podoba się Tobie nasza praca wspomóż nas finansowo, przyjmujemy wpłaty na konto Fundacji Pomoc Patrioty: Bank WMBS 24 9364 0000 2010 0034 0018 0001 z dopiskiem w tytule przelewu: Darowizna na cele statutowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *